Slide 1

Poradnik dla hotelarza - sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!

targi horeca gastrofood

Targi HORECA/GASTROFOOD 2022 − podsumowanie wydarzenia

16-18 listopada w EXPO Kraków odbyło się jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce – Targi HORECA/GASTROFOOD. Nie mogło nas tam zabraknąć! Przez 3 dni prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania dla hoteli i gastronomii, odpowiadaliśmy na Wasze pytania i dyskutowaliśmy o aktualnej sytuacji w branży HoReCa. Poniżej przedstawiamy relację z wydarzenia.

Czytaj więcej »
Faktury ustrukturyzowane

Faktury ustrukturyzowane − czym są i kiedy będą obowiązkowe

Nowy sposób obiegu dokumentów księgowych zapowiadał już projekt ustawy o podatku VAT z początku ubiegłego roku. Przez ten czas e-faktura została odmieniona przez wszystkie przypadki, a żonglowanie korzyściami i obawami wydaje się nie mieć końca. Rada Unii Europejskiej wydała jednak decyzję, która pozwoli polskim przedsiębiorcom lepiej przygotować się do tej rewolucyjnej zmiany.

Czytaj więcej »
Hotel Marketing Conference

Hotel Marketing Conference już za nami!

24-25 października wzięliśmy udział w Konferencji HMC zorganizowanej w Katowicach przez Profitroom. To były intensywne dwa dni wypełnione licznymi spotkaniami i niezapomnianymi dyskusjami. Co działo się podczas Hotel Marketing Conference 2022? Zapraszamy do lektury artykułu!

Czytaj więcej »

Jak przygotować hotel dla osób, które pracują zdalnie i podróżują

Pracują, podróżują, zwiedzają i są nieustannie mobilni. Tak wygląda rytm funkcjonowania coraz większej liczby pracowników, którzy łączą pracę zdalną z pasją podróżowania. Nazywani od lat „cyfrowymi nomadami” dziś realizują w pełni definicję work-life balance. Jak przygotować swój obiekt dla dobrze zarabiających specjalistów, którzy często decydują się na najem długoterminowy?

Czytaj więcej »
Marketing w hotelu

Marketing w hotelu – 6 gotowych scenariuszy na kampanie SMS

Regularna komunikacja z Gośćmi może sprawić, że skorzystają oni z usług dodatkowych lub chętniej ponownie zarezerwują pobyt w hotelu. Poza newsletterami warto postawić na coraz popularniejszą w marketingu formę spersonalizowanej komunikacji poprzez SMS-y. Życzenia urodzinowe czy też podziękowanie za pobyt mogą być świetnym pretekstem kontaktu z Gośćmi. Możliwości scenariuszy kampanii SMS są nieograniczone. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej »
Hotel Belotto

Hotel Belotto – wypoczynek w wielkim stylu

Szukasz wyjątkowego miejsca na pobyt? Czas odwiedzić Hotel Belotto, który znajduje się na warszawskiej Starówce w przepięknym pałacu z XVI wieku. Obiekt od pierwszej chwili zachwyca luksusowymi wnętrzami o wysokim standardzie oraz gwarantuje komfort pobytu i wiele atrakcji. Zapraszamy na wytworną wycieczkę!

Czytaj więcej »
Program do obsługi parkingu w hotelu

Program do obsługi parkingu w hotelu – zadbaj o komfort Gości

W trosce o zadowolenie Gości z pobytu należy zadbać o to, aby zawsze spotykali się z profesjonalną obsługą i komfortem. Jednym z aspektów, o którym nie można zapomnieć, jest zapewnienie im wygodnego parkingu hotelowego. Oprogramowanie POSitive Hotel posiada funkcjonalność, która w tym pomoże – mowa o integracji z systemem parkingowym. Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie? Zapraszamy do lektury artykułu!

Czytaj więcej »

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!