Slide 1

Poradnik dla hotelarza - sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!

Kilka pomysłów jak być EKO

Codziennie na świecie jest wyrzucanych miliony plastikowych butelek i toreb. Każda z nich będzie się rozkładać w środowisku nawet kilkaset lat. Właścicielami tego globalnego, plastikowego bałaganu jesteśmy my wszyscy. Odwrót od plastiku i proekologiczna aktywność nie tylko wyzwanie dla społeczeństwa ale także trend marketingowy z którego chętnie korzysta również branża HoReCa.

Czytaj więcej »

Program hotelowy – dlaczego warto zainwestować w nowe technologie?

Cyfryzacja i automatyzacja administracji hotelowej staje się coraz powszechniejsza nawet w małych i średnich obiektach. Hotelarze inwestując w program hotelowy chcą nie tylko poprawić jakość zarządzania, ale także spełnić oczekiwania klientów. Czy nowe technologie rzeczywiście są tak dużą innowacją, która zmienia oblicze usług hotelarskich?

Czytaj więcej »

Program lojalnościowy w Twoim hotelu

Działania marketingowe oparte na lojalności klientów są niezwykle efektywnymi narzędziami w hotelu. Już dawno zauważono, że stabilność obrotów można utrzymać głównie przez lepsze angażowanie klienta i utrzymanie z nim relacji marketingowej, opartej na wzajemnych korzyściach. Czym są programy lojalnościowe i jakie mają korzyści?

Czytaj więcej »

Oferty specjalne w hotelach na święta i sylwestra

Polacy coraz częściej wybierają wigilię poza domem jako połączenie urlopu i wspólnego świętowania. Podobnie przedsiębiorcy chętniej organizują spotkania wigilijne aby zintegrować pracowników oraz poprawić wewnętrzny wizerunek. Jak zbudować ofertę hotelu czy restauracji na ten szczególny czas?

Czytaj więcej »

Kiosk hotelowy – wsparcie recepcji

Duża konkurencyjność w branży hotelowej zmusza do poszukiwania innowacyjnych technologii. Pojawiające się narzędzia wspierają nie tylko personel, ale też ułatwiają komunikację z gościem. Które wybrać rozwiązania i jakie dają korzyści?

Czytaj więcej »

Komfort Gościa w hotelu

Rozwiązania z zakresu automatyki hotelowej stanowią dla polskiej branży hotelarskiej wyzwanie i są często traktowane, jak niesprawdzone wynalazki. Tymczasem w wielu krajach Europy niektóre rozwiązania funkcjonują już od ponad dekady. Na co uważać i jak rozpocząć wdrażanie nowych technologii w swoim obiekcie?

Czytaj więcej »

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!