Szukaj
Close this search box.
Slide 1

Poradnik dla hotelarza - sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!

Program lojalnościowy w Twoim hotelu

Działania marketingowe oparte na lojalności klientów są niezwykle efektywnymi narzędziami w hotelu. Już dawno zauważono, że stabilność obrotów można utrzymać głównie przez lepsze angażowanie klienta i utrzymanie z nim relacji marketingowej, opartej na wzajemnych korzyściach. Czym są programy lojalnościowe i jakie mają korzyści?

Czytaj więcej »

Oferty specjalne w hotelach na święta i sylwestra

Polacy coraz częściej wybierają wigilię poza domem jako połączenie urlopu i wspólnego świętowania. Podobnie przedsiębiorcy chętniej organizują spotkania wigilijne aby zintegrować pracowników oraz poprawić wewnętrzny wizerunek. Jak zbudować ofertę hotelu czy restauracji na ten szczególny czas?

Czytaj więcej »

Kiosk hotelowy – wsparcie recepcji

Duża konkurencyjność w branży hotelowej zmusza do poszukiwania innowacyjnych technologii. Pojawiające się narzędzia wspierają nie tylko personel, ale też ułatwiają komunikację z gościem. Które wybrać rozwiązania i jakie dają korzyści?

Czytaj więcej »

Komfort Gościa w hotelu

Rozwiązania z zakresu automatyki hotelowej stanowią dla polskiej branży hotelarskiej wyzwanie i są często traktowane, jak niesprawdzone wynalazki. Tymczasem w wielu krajach Europy niektóre rozwiązania funkcjonują już od ponad dekady. Na co uważać i jak rozpocząć wdrażanie nowych technologii w swoim obiekcie?

Czytaj więcej »

Co wpływa na dobry wizerunek hotelu?

Praca nad wizerunkiem hotelu w dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do internetu stała się wymagająca i bardziej angażująca niż dotychczas. Każdy marketingowiec powinien zdawać sobie sprawę, że sposób postrzegania i opinie o hotelu to także narzędzie sprzedażowe. Na co stawiać, aby właściwie wykreować wizerunek hotelu?

Czytaj więcej »

Hotele dostosowane do grupy docelowej

Rosnąca konkurencja na rynku hotelowym sprawia, że walka o klienta to coraz częstsze potyczki na polu marketingowym. Klienci stają się z sezonu na sezon bardziej wymagający, a większość z nich swobodnie posługuje się narzędziami cyfrowymi do precyzyjnego poszukiwania ofert. Jak w takich warunkach segmentować klientów i odpowiadać na ich potrzeby?

Czytaj więcej »

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!