Slide 1

Poradnik dla hotelarza - sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!

Bufet czy zestaw na śniadanie w hotelu?

Po trudnym okresie, zastoju w hotelach przez covid-19, temat bufetów i posiłków na wynos w hotelach jest nadal lekko kontrowersyjny. Dużo zależy od zmieniających się wytycznych sanepidu oraz samej organizacji załogi obiektu. Jak w takim razie przygotować dobrą ofertę śniadaniową w swoim obiekcie hotelowym aby sprostać oczekiwaniom gości?

Czytaj więcej »

Usługi towarzyszące w hotelach – bezpłatne i luksusowe

Dodatkowe usługi świadczone przez hotele są mocnym arsenałem broni w walce o klienta. Różnorodność oferty pozwala gościom na wybranie obiektu, który będzie w stanie spełnić znacznie większe oczekiwania niż nocleg i wyżywienie. Jaki zakres usług jest najbardziej atrakcyjny?Jakie prestiżowe świadczenia mogą znaleźć się w ofercie?

Czytaj więcej »

Co z tym bonem turystycznym?

Rządowe programy mają wspierać polską turystykę po ciężkim okresie epidemii covid-19. Od początku sierpnia rusza program Polski Bon Turystyczny. Kogo obejmie wsparcie? Jak przystąpić do programu i rozliczać pobyt Gości w swoim obiekcie?

Czytaj więcej »

Samoobsługowe hotele, bezpieczna przyszłość już teraz

Już od niespełna dekady funkcjonuje w Polsce pierwszy, samoobsługowy hotel norweskiej grupy kapitałowej. Głównym założeniem jest oferta o najwyższym standardzie w relatywnie niskiej cenie. Czy warto pójść drogą nowych technologii i zmienić swoje strategie? Czy w trudnych czasach epidemii takie obiekty są bezpieczniejsze?

Czytaj więcej »

Slow travel, slow food, slow life

Jeżdżeniu po świecie sprzyja otwarcie granic i mnogość połączeń lotniczych, a w ostatnich latach podróżowanie stało się po prostu modne. Jeśli jednak znudziło Cię odhaczanie na liście kolejnych podróżniczych must-see, przeczytaj na czym polega slow travel i zaplanuj swoją kolejną podróż inaczej.

Czytaj więcej »

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!