Szukaj
Close this search box.
Slide 1

Poradnik dla hotelarza - sprawdź czy znajdziesz coś dla siebie!

Hotelarzu, przygotuj się na powrót

Panująca pandemia koronawirusa dotknęła 100% przedsiębiorców działających w branży hotelarskiej. Wielu, szczególnie małych przedsiębiorców stara sobie radzić w tej trudnej sytuacji nawet naginając przepisy. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że ci, którym uda się przetrwać – powrócą by odtwarzać rozwijający się do niedawna rynek.

Czytaj więcej »

Planujesz inwestycję? 10 porad dla inwestora hotelowego

Kryzys, który uderzył gwałtownie i niespodziewanie niemal zdemolował biznes, który do tej pory rozwijał się w bardzo dynamicznym tempie. Przedsiębiorcy, którym nadal udaje się przetrwać z nadzieją wyglądają końca globalnego załamania, a inwestorzy, którzy upatrują swojej szansy w branży wcale nie zniechęcają się epidemią otwierającą przed nimi nowe możliwości.

Czytaj więcej »

Raportowanie w hotelu

Prowadzenie hotelu nie jest łatwym biznesem. Bez odpowiedniej wiedzy i wieloletniego doświadczenia można pogubić się w wyznaczonych celach. Każdy hotelarz powinien ewidencjonować a później analizować wyniki swojego biznesu. Jakie narzędzia w tym pomagają? Jakie raporty są najbardziej pomocne w zarządzaniu hotelem?

Czytaj więcej »

Kosmetyki hotelowe a trend EKO

Kosmetyki w łazience każdego obiektu noclegowego to już standard. Goście coraz częściej zawracają uwagę również na jakość takich produktów. Czy warto zaopatrzyć swój obiekt w naturalne kosmetyki hotelowe? Jak zachować trend EKO i zero waste? Czego oczekują Twoi goście hotelowi?

Czytaj więcej »

Bufet czy zestaw na śniadanie w hotelu?

Po trudnym okresie, zastoju w hotelach przez covid-19, temat bufetów i posiłków na wynos w hotelach jest nadal lekko kontrowersyjny. Dużo zależy od zmieniających się wytycznych sanepidu oraz samej organizacji załogi obiektu. Jak w takim razie przygotować dobrą ofertę śniadaniową w swoim obiekcie hotelowym aby sprostać oczekiwaniom gości?

Czytaj więcej »

Usługi towarzyszące w hotelach – bezpłatne i luksusowe

Dodatkowe usługi świadczone przez hotele są mocnym arsenałem broni w walce o klienta. Różnorodność oferty pozwala gościom na wybranie obiektu, który będzie w stanie spełnić znacznie większe oczekiwania niż nocleg i wyżywienie. Jaki zakres usług jest najbardziej atrakcyjny?Jakie prestiżowe świadczenia mogą znaleźć się w ofercie?

Czytaj więcej »

Co z tym bonem turystycznym?

Rządowe programy mają wspierać polską turystykę po ciężkim okresie epidemii covid-19. Od początku sierpnia rusza program Polski Bon Turystyczny. Kogo obejmie wsparcie? Jak przystąpić do programu i rozliczać pobyt Gości w swoim obiekcie?

Czytaj więcej »

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!