Twój hotel posiada szeroką ofertę rozrywkową?

Sprawdź, jak usprawnić jej organizację.

Dowiedz się więcej

W dzisiejszych czasach klienci hotelowi są bardzo wymagający. Nie jest więc zaskoczeniem, że hotelarze starają się ciągle dbać o rozwój oferty rozrywkowej swoich sieciach. Najpopularniejsze są SPA czy specjalne strefy sportu. Jak tym wszystkim zarządzać, aby klienci byli zadowoleni i chcieli ponownie skorzystać z Waszych usług? Sprawdźcie w naszym artykule, jakimi narzędziami możecie ułatwić sobie sprawną obsługę gości.

Wszyscy kochamy SPA

Strefa sportu i relaksu to już prawie standard w ofercie większych hoteli i sieci na całym świecie. Często jest to jedynie mała salka fitness czy klimatyczny pokój spa. Jednak są obiekty gdzie tworzy się ogromny kompleks i rozbudowaną ofertę zabiegów, aby maksymalnie dopieścić klientów. W tym drugim przypadku dobry program do obsługi hotelu wydaje się być wręcz niezbędnym narzędziem. Dzięki modułowi Strefa Sport&SPA maksymalnie wykorzystamy zasoby, którymi dysponujemy.

Optymalizacja grafików, należności czy wewnętrznej dokumentacji to tylko namiastka tego, co daje nam aplikacja. Dużym uproszczeniem jest bardzo często problematyczne rozliczanie rachunków gości. POSitive Hotel pozwala na różnorodne rodzaje rozliczenia rezerwowanego zasobu tj.: paragon, faktura, obciążenie konta, uwzględnienie przedpłaty, uwzględnienie rabatów, bezpłatne rozliczenie.

Zagrajmy w golfa!

Dla najbardziej wymagających klientów hotelarze decydują się na jeszcze większy rozmach i stworzenie pola golfowego. Z perspektywy klienta biznesowego jest to na pewno dobry ruch, ale również podwójna odpowiedzialność. W tej ekskluzywnej rozrywce nie ma miejsca na błędy i niedociągnięcia, dlatego też program do obsługi hotelu, który zawiera specjalny moduł przeznaczony jedynie dla organizacji pola golfowego.

System zajmie się systemem rezerwacji i kart członkowskich, będzie prowadził pełną kontrolę nad wypożyczanym sprzętem, a nawet umożliwi prowadzenie sklepu ProShop. Dodatkowo dedykowana aplikacja znacznie ułatwi ewidencję członków klubu oraz dbanie o aktualizację bazy klientów.

Dobrze zorganizowana impreza, to dobra impreza

Sale konferencyjno bankietowe, które są dobrze zarządzane, mogą przynosić wiele korzyści finansowych i to przez cały rok. Warto pomyśleć o zadbaniu o ten aspekt, który w okresach niskiego sezonu może okazać się dla hotelu bardzo cenny. Moduł Positive CRM to system, który pomoże Ci w całym procesie organizacji, począwszy od tworzenia oferty, przez koordynację obsługi oraz finalnych rozliczeń z klientem. Program do obsługi hotelu efektywnie zadba o Twoją bazę klientów i pozwoli na wygodne informowanie ich o nowych ofertach i ważnych wydarzeniach.