Integracja z Horeca Idea
Dowiedz się więcej
„Jeśli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej – znajdź go”. To zdanie Thomasa Edisona towarzyszy nam w codziennej pracy. Dlatego miło jest nam poinformować o integracji z systemem Horeca Idea, z którym współpracować będzie oprogramowanie do zarządzania hotelem – POSitive Hotel.
Jakie korzyści dla użytkowników przyniesie ta integracja?
Tym użytkownikom, którzy korzystają z Horeca Idea i jednocześnie pracują na jednym z naszych systemów, pozwoli to na skrócenie czasu związanego z weryfikacją dostępności pokoi czy terminów. Wspólny interfejs wyeliminuje konieczność przelogowywania się między systemami podczas składania czy aktualizowania rezerwacji. W praktyce oznacza to znaczne usprawnienie pracy, a także więcej czasu, który można poświęcić klientom i personalizacji usług.
Kiedy nastąpi integracja?
I etapem wspomnianej integracji będzie dwustronne API w obszarze struktury i allotmentu pokoi, statusu rezerwacji, klientów oraz cen. Testy pierwszej fazy integracji planowane są na marzec 2021 roku. Kolejne etapy obejmować będą połączenie w zakresie rezerwacji imprez oraz płatności.