Kompleksowy system dla 
małego hotelu
dużego hotelu
sieci hoteli

W każdym biznesie również hotelowym, utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta jest jednym z kluczowych aspektów. Nie ma tu znaczenia wielkość obiektu. Jest to tak samo ważne w małych pensjonatach, jak i dużych obiektach hotelowych.

Rozwiązanie jest takie samo – odpowiedni program hotelowy, który pozwoli utrzymać najwyższą jakość obsługi Gości, na każdym etapie ich pobytu.

program hotelowy

Postaw na automatyzację

Chcesz oszczędzać energię, lepiej radzić sobie z brakami kadrowymi oraz usprawnić działanie hotelu?

Zautomatyzuj wszystkie procesy: od rezerwacji przez Internet, poprzez zdalny check-in i check-out, wydanie kluczy, aż po rozliczenie pobytu i obsługę płatności.

W jakich miejscach program hotelowy usprawni obsługę Twoich Gości?

System hotelowy, który pokochają Twoi pracownicy

Pracownicy są odpowiedzialni za wrażenia Gościa z pobytu w hotelu. Od chwili pierwszego spotkania na recepcji, przez sprzątanie pokoju i obsługę podczas wizyty w restauracji, po moment wymeldowania. Zapewnij więc swoim pracownikom system hotelowy, który spełni ich oczekiwania, będzie intuicyjny w obsłudze i zautomatyzuje wiele czasochłonnych procesów. POSitive Hotel to właśnie taki system.

Nasze oprogramowanie dla hoteli wspiera pracę recepcji, personelu sprzątającego, pracowników restauracji, pracowników SPA i strefy basenowej, pracowników administracyjnych i kadry menadżerskiej. Co więcej, posiada wiele opcjonalnych rozwiązań i aplikacji hotelowych, które możesz dopasować idealnie do potrzeb i specyfiki Twojego obiektu.

Elementy systemu hotelowego POSitive Hotel

gastronomia

gastronomia

recepcja

recepcja

centrum

centrum

zarzadzanie

zarządzanie

spa_sport

SPA & sport

gastronomia

gastronomia

recepcja

recepcja

centrum

centrum

spa_sport

SPA & sport

email

marketing automation

zarzadzanie

zarządzanie

email

marketing automation

program lojalnościowy

program lojalnościowy

sprzedaz_internetowa

sprzedaż internetowa

pmc

rachunkowość zarządcza PMC

chat (1)

samoobsługa Gości

sprzedaz_internetowa

sprzedaż internetowa

chat (1)

samoobsługa Gości

pmc

rachunkowość zarządcza PMC

program lojalnościowy

program lojalnościowy

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM WEBINARZE Z EKSPERTEM

POSitive Hotel − najczęściej zadawane pytania

9 sierpnia, godz. 12:30, platforma Microsoft Teams

Elastyczny system hotelowy

System hotelowy POSitive Hotel jest rozwijany już od ponad 20 lat i ulepszany na podstawie współpracy z naszymi klientami. Powiększająca się konkurencja i wielość usług nadaje rytm rozwoju oprogramowania. Cały czas udoskonalamy nasz program hotelowy. Każde nowe wydanie rozszerza funkcjonalność poszczególnych modułów programu. Dbamy także o to, by wprowadzone zmiany zachowywały jego elastyczność, która umożliwia dopasowanie systemu do wymagań naszych obecnych i przyszłych klientów. Oferujemy wsparcie przy wdrożeniu oprogramowania hotelowego oraz serwis 24/h i dedykowanego opiekuna.

Opinie naszych klientów

Młyn Jacka
Młyn Jacka
Czytaj więcej
Współpraca pomiędzy hotelem Młyn Jacka a LSI Software trwa od 2014 roku. W hotelu wdrożony został zintegrowany system POSitive Hotel, któy składa się z modułów: Hotel, Manager, POS, Staff Helper. Po tak długim czasie korzystania z tego produktu możemy z całą pewnością stwierdzić, że był to bardzo dobry wybór.
Blue Marine Mielno
Blue Marine Mielno
Czytaj więcej
Marketing Automation świetnie się u nas sprawdza. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ mogliśmy zbudować schematy komunikacji z Gośćmi, które bez dodatkowej pracy recepcji na czas są wysyłane do poszczególnych grup Gości.
Mandoria Miasto Przygód - Park rozrywki
Mandoria Miasto Przygód - Park rozrywki
Czytaj więcej
Cieszymy się, że wybraliśmy LSI Software na kompleksowego dostawcę oprogramowania dla naszej działalności. Dzięki temu mamy partnera, który dostarcza nam rozwiązania usprawniające codzienną pracę i we współpracy, z którym możemy ciągle rozwijać nasz biznes.
Park of Poland - Suntago
Park of Poland - Suntago
Czytaj więcej
Zwróciliśmy się do LSI Software, a firma zaproponowała nam autorskie rozwiązania uwzględniające nasze wszystkie potrzeby. Jednym z nich jest aplikacja Ankiety, która wspiera pracę w naszej strefie Wellness & SPA. Za jej pomocą możemy m.in. szybko i wygodnie zbierać dane Gości, a także uzyskiwać od nich niezbędne informacje czy też akceptację regulaminu.
Binkowski Resort
Binkowski Resort
Czytaj więcej
Zależało nam, aby pracę całego naszego obiektu wspierał jeden system, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z LSI Software. Dzięki temu mamy pełną kontrolę zarówno nad częścią basenową, gdzie działa POSitive ESOK, jak i hotelową czy restauracyjną.
Hotel Mrągowo Resort & SPA
Hotel Mrągowo Resort & SPA
Czytaj więcej
Cieszymy się, że firmy takie jak LSI Software wprowadzają na rynek rozwiązania tak usprawniające pracę. Mamy nadzieję, że nasza współpraca poszerzy się jeszcze mocniej. Z pewnością jest to firma godna polecenia zarówno niewielkim obiektom, jak i dużym hotelom.
Hotel Luxor & Atelia Centre
Hotel Luxor & Atelia Centre
Czytaj więcej
Współpraca z firmą LSI Software została rozpoczęta w 2012 roku, a więc od początku działalności Hotelu Luxor & Atelia Centre w Lublinie. Podsumowując lata współpracy pragniemy wyrazić nasze zadowolenie zarówno pod względem działania samego oprogramowania jak i obsługi w zakresie serwisowania i pomocy technicznej.
Sieć restauracji i hoteli Picaro
Sieć restauracji i hoteli Picaro
Czytaj więcej
Kluczowy we wspieraniu naszej działalności okazał się moduł do centralnego zarządzania siecią obiektów, dzięki któremu z jednego miejsca możemy mieć pełną kontrolę nad cenami czy stanami magazynowymi, a wszelkie zmiany, których dokonujemy w tych obszarach, są od razu widoczne we wszystkich naszych hotelach i restauracjach.
Hotel Batory
Hotel Batory
Czytaj więcej
Oprogramowanie POSitive Hotel wspiera wszelkie zadania na recepcji oraz pomaga w koordynowaniu pracą całego obiektu. Dodatkowym plusem jest współpraca z systemem restauracyjnym.
Saltic Resort & SPA
Saltic Resort & SPA
Czytaj więcej
Dzięki pełnej integracji programów POSitive posiadamy kompleksowe narzędzie ułatwiające planowanie, koordynację oraz analizę poszczególnych procesów. Wdrożone rozwiązanie informatyczne, połączone z systemem zamków i centralą telefoniczną usprawnia pracę we wszystkich obszarach funkcjonowania obiektu.
Apartamenty Jan Olbracht
Apartamenty Jan Olbracht
Czytaj więcej
System, wszystkie aktualizacje oraz modyfikacje są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Aplikacja Hotel umożliwia płynną obsługę Gościa w pełnym zakresie − od złożenia rezerwacji po wystawienie faktury oraz generowanie zdalnych dostępów do pokojów dla Gości. Dzięki wykorzystaniu aplikacji Manager analizowanie kosztów i przychodów jest uproszczone.
Villa Cotonina
Villa Cotonina
Czytaj więcej
Współpraca pomiędzy Villa Cotonica a LSI Software trwa od 2012 roku. W hotelu wdrożony został zintegrowany system POSitive Hotel, który składa się z modułów: Hotel, Manager, POS, CRM. Po tak długim czasie korzystania z tego produktu możemy stwierdzić, że system rozwija się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Sierra Golf Resort
Sierra Golf Resort
Czytaj więcej
Od wielu lat współpracujemy z LSI Software, które dostarczyło nam system, pozwalający na obsługę różnych obszarów − zarówno pola golfowego, gastronomii jak i części hotelowej. Tak wdrożony system poza usprawnieniem całego procesu sprzedaży i obsługi naszych Gości, dostarcza nam również dokładne raporty i analizy.
Poprzedni
Następny

Zaufali nam

Zaufali nam

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej.
I pamiętaj – Twoje dane są z nami bezpieczne 🙂

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!