"Niezależnie od dalszego rozwoju sytuacji w naszej branży, niezmienna pozostaje konieczność odpowiedniego zarządzania przychodami i oczywiście ich maksymalizacja." - o współpracy LSI Software z YieldPlanet
Dowiedz się więcej
YieldPlanet to globalny lider technologii w branży turystycznej od 2010 roku. Firma dostarcza skuteczne, a dodatkowo łatwe w użyciu rozwiązania do zarządzania przychodami oraz kanałami dystrybucji dla branży hotelarskiej. Z oferty YieldPlanet korzystają zarówno niezależne hotele, sieci hoteli, ale także firmy wynajmu wakacyjnego.

Integracja z POSitive Hotel

Yieldplanet, podobnie jak LSI Software, dokłada wszelkich starań, aby zapewniać najwyższą jakoś swoich usług oraz odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Dlatego też system POSitive Hotel został zintegrowany z narzędziami Yieldplanet. Dzięki temu wszystkie hotele, które z nami współpracują będą miały bezpośrednie połączenie z portalami OTA.

Kryzys w branży hotelarskiej, spowodowany oczywiście pandemią koronawirusa, wydaje się powoli mijać. Wszyscy liczymy na to, że restrykcje już nie powrócą i popyt na usługi świadczone przez naszą branżę będzie rósł. Liczymy również na to, że powróci zainteresowanie przyjazdami do Polski z zagranicy. Ma to szczególnie istotne znaczenie dla hoteli miejskich, które w odróżnieniu od obiektów usytuowanych w miejscowościach wypoczynkowych, nadal nie są w stanie wygenerować wystarczającego popytu tylko z rynku polskiego. Niezależnie od dalszego rozwoju sytuacji w naszej branży, niezmienna pozostaje konieczność odpowiedniego zarządzania przychodami i oczywiście ich maksymalizacja. YieldPlanet, oprócz najwyższej klasy channel managera oferuje dwa warianty do revenue managementu — Price Optimizer Start i Pro. W trosce o zaspokojenie potrzeb jak najszerszego grona klientów jest mi miło przypomnieć, że YieldPlanet posiada wszelkie niezbędne integracje swoich narzędzi z całą gamą produktów oferowanych przez naszego partnera LSI (PMS ReHot, Chart i Positive). Oprócz niezbędnych połączeń dla potrzeb channel managera, wdrożone zostały rozwiązania umożliwiające również współpracę systemów w zakresie Price Optimizera”.

Tomasz Romaniuk, General Manager w YieldPlanet.
yieldplanet współpraca

Codzienna praca staje się łatwiejsza

YieldPlanet ma obecnie w portfolio ponad 4200 klientów z prawie 90 krajów i przeprowadziło do tej pory ponad 450 integracji z różnymi systemami. LSI Software, producent jednego z głównych systemów hotelowych, stale poszukuje nowych rozwiązań i nowych integracji, które sprawią, że codzienna praca klientów stanie się jeszcze łatwiejsza.