Oprogramowanie dla hoteli

POSitive Hotel jest jednym z tych oprogramowań, które pozwolą utrzymać najwyższą jakość w Twoim hotelu. Jest to możliwe, dzięki poszczególnym modułom, które nie tylko poprawiają jakość usług, ale też wydajność poszczególnych działów obiektu.

oprogramowanie dla hoteli

POSitive Hotel– program do obsługi hotelu wysokiej klasy

Jako właściciel lub manager hotelu wiesz, że sprostanie wszystkim oczekiwaniom gości nie jest prostym zadaniem. A przecież każdemu hotelarzowi zależy na tym, by jego hotel prezentował jak najwyższą jakość usług i zbierał dobre oceny wśród klientów. Hotele, szczególnie te, które są w klasie Premium, nie mogą pozwolić sobie na błędy przy obsłudze poszczególnych gości. To od ich opinii zależy ilość przyszłych klientów. W tego typu obiektach liczy się jakość usług, dlatego też w swojej ofercie mają dodatkowe atrakcje dla swoich gości. Dbają też o to, by od momentu rezerwacji aż do opuszczenia hotelu, wizyta gościa upłynęła w miłej atmosferze.

Wychodząc naprzeciw Klientowi

Hotelarstwo, tak jak każda branża, ma swoje trendy. W szczególności widać je na przykładzie proponowanych przez hotele dodatkowych usług. Obecnie nie wystarczy mieć w ofercie pokoi, basenów, sal konferencyjnych czy też SPA. Modne jest teraz zapewnianie gościowi propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu. Oprogramowanie dla hoteli również powinno sprostać wymogom rozwijających się usług. Z tego też powodu w skład POSitive Hotel wchodzą moduły, które umożliwią Ci sprawne zarządzanie każdym aspektem związanym z goszczeniem gości w Twoim hotelu.

system_dla_hoteli

POSitive Hotel – oprogramowanie dla dużych i niewielkich hoteli

POSitive Hotel to program do obsługi hotelu, który doskonale sprawdzi się w dużych, jak i małych obiektach hotelowych. System nie tylko umożliwia obsługę gości na wielu stanowiskach, ale też działa na terminalach, które są odpowiedzialne za obsługę gości w miejscach realizacji dodatkowych usług, czyli basenach, SPA lub salach konferencyjnych. Poza tym POSitive Hotel usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami i umożliwia im sprawną obsługę gości. Z tego też powodu oprogramowanie POSitive Hotel doskonale sprawdza się w mniejszych obiektach, jak i w sieciach hoteli.

oprogramowanie dla hoteli

Program udoskonalany według Twoich sugestii

Nasz system hotelowy, który był tworzony przez wiele lat, jest cały czas ulepszany w oparciu o poszczególne życzenia oraz sugestie naszych klientów. Powiększająca się konkurencja i wielość usług nadaje rytm rozwoju oprogramowania. Jako właściciel hotelu wiesz, że nie jest to branża, w której popełniane błędy nie mają znaczenia. Z tego też powodu cały czas udoskonalamy nasz program, by jak najlepiej Ci służył. Każde nowe wydanie rozszerza funkcjonalność poszczególnych modułów programu. Dbamy jednak o to, by wprowadzone zmiany nie tylko zwiększały funkcjonalność programu, ale też zachowały jego elastyczność, która umożliwia jego dopasowane do Twoich wymagań.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej.
I pamiętaj – Twoje dane są z nami bezpieczne 🙂

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!