Podsumowanie targów WorldHotel2021
Dowiedz się więcej
Długo wyczekiwana i kilkukrotnie przekładana edycja Międzynarodowych Targów Gastronomiczno-Hotelarskich EuroGastro i WorldHotel 2021 już za nami. Od 1 do 3 września, w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie spotkali się przedstawiciele branży HoReCa z całej Polski i nie tylko. W tym czasie udało nam się odbyć wiele rozmów, nawiązać nowe relacje, a przede wszystkim dopytać o aktualne potrzeby rynku.

Na połączonym firmowym stoisku zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów dla branży hotelarskiej. Tegoroczne rozmowy podczas targów zdominowane zostały przez tematykę postcovidową – obecna kondycja branży, sposoby na wyjście z kryzysu po lockdownach czy pomysły na wspieranie pracy obiektów hotelowych. Do takich rozwiązań z pewnością należy kiosk hotelowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem podczas 3 dni targowych. Dużo pytań było również o aplikacje mobilne, które umożliwiają bezobsługowe poruszanie się po obiekcie, jak np. zdalny meldunek.

Stałym zainteresowaniem odwiedzających cieszy się Automatyka Hotelowa GiP. Jest to zintegrowany system do zarządzania hotelem, który daje podgląd zarówno całego obiektu jak i możliwość sterowania poszczególnymi pokojami. Szczególnie w zakresie sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją czy zarządzaniem kontrolą dostępu. O tym, jakie możliwości daje ten system, można przeczytać tutaj.

LSI Software na WorldHotel 2021

Konkurs Innowacja Targów

Nasze rozwiązania zostały docenione nie tylko przez odwiedzających targi, ale również przez kapitułę konkursu „Innowacja Targów EuroGastro / WorldHotel 2021”. Nasz najnowszy moduł, Marketing Automation, otrzymał wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie i nowe technologie w hotelu”. Jest to nowoczesne narzędzie marketingowe stworzone dla branży hotelarskiej. Jego główną przewagą nad podobnymi rozwiązaniami obecnymi na rynku jest to, że jest on zintegrowany z bazą Gości hotelowych z systemu recepcyjnego. Nie ma więc potrzeby importowania listy Gości – system ten działa na bazie danych z PMS.

Więcej o tym rozwiązaniu można przeczytać w artykule Marketing Automation. Branża hotelarska, marketing i nowoczesne technologie.

Do zobaczenia na kolejnych targach

Na udział w targach po tak długiej przerwie czekaliśmy z niecierpliwością i podekscytowaniem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania podczas tych 3 dni i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych wydarzeniach branżowych. O tym gdzie i kiedy będzie można na spotkać, będziemy informować na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.