Szukaj
Close this search box.
Slide 1

Rezerwacje internetowe

Zwiększ zainteresowanie swoją ofertą i postaw na oprogramowanie POSitive Hotel

Na rynku jest wiele hoteli, które poza noclegiem oferują swoim gościom usługi dodatkowe, takie jak: SPA, baseny, sauny lub pola golfowe. Jeśli chcesz, by zaprezentowane na Twojej stronie internetowej produkty i usługi hotelowe lepiej się sprzedawały, to musisz zadbać o ich odpowiednią ekspozycję. W ten sposób Twoi klienci mają szansę na wcześniejsze zapoznanie się z ofertą, cennikiem oraz wolnymi terminami na dodatkowe usługi. 

Program do rezerwacji

Rezerwacje online są bardzo popularnym sposobem meldowania się w obiektach hotelowych. Nic w tym niezwykłego. W końcu jest to proste, a zarazem komfortowe rozwiązanie, które w szczególności cieszy się popularnością wśród młodszego pokolenia klientów. Jeśli chcesz zachować najwyższą jakość usług, to postaw na nasz system hotelowy. POSitive Hotel obejmuje przyjmowanie i automatyczne zapisywanie rezerwacji internetowych dokonywanych samodzielnie przez strony internetowe czy aplikacje. Dzięki temu rezerwacje internetowe w naszym systemie hotelowym są niemal bezobsługowe.

System hotelowy POSitive Hotel dba o wszystkie rezerwacje

Wzmożone dokonywanie rezerwacji przez strony internetowe cieszy każdego właściciela, jednak jest też wyzwaniem dla pracowników, by zachować najwyższą jakość usług. Jeśli chcesz, by nowi lub stali goście chętnie wracali do Twojego hotelu, to musisz zadbać o wysoki poziom obsługi. Dzięki POSitive Hotel masz pewność, że systemy hotelowe, które obejmują rezerwacje internetowe, pozwolą Ci utrzymać jakość usług, a klienci będą chwalić Twój hotel.

POSitive Hotel współpracuje z zewnętrznymi systemami rezerwacji internetowej

Tworząc nasz system hotelowy staraliśmy się wyjść naprzeciw każdemu klientowi. Z tego też powodu zadbaliśmy w szczególności o to, by POSitive Hotel współpracował z zewnętrznymi systemami rezerwacji internetowej. Jeśli oferujesz usługi w systemach rezerwacji online lub sprzedaży grupowej, to jest to idealne oprogramowanie dla Ciebie. Mając POSitive Hotel masz pewność, że żadne rezerwacje internetowe nie zginą.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw nam swoje dane, skontaktujemy się jak najszybciej.
I pamiętaj – Twoje dane są z nami bezpieczne 🙂

Wypróbuj POSitive Hotel u siebie!

Zależy Ci na nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu obiektem hotelowym?

Zostaw nam swoje dane
i sprawdź jak działa!