Targi EuroGastro & WorldHotel – sprawdź naszą relację z wydarzenia
Dowiedz się więcej

Największy event branży HoReCa w Polsce EuroGastro & WorldHotel 2022, odbył się w dniach 17-19 maja w Nadarzynie. Nie mogło nas tam oczywiście zabraknąć! Na ponad 50-metrowym stoisku LSI Software prezentowaliśmy najnowsze rozwiązania dla branży gastronomiczno-hotelarskiej. To były trzy dni intensywnych spotkań! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po niepewnych czasach udało nam się znów spotkać z klientami i partnerami. Zapraszamy do relacji z wydarzenia na koniec zdradzimy również, gdzie będzie można nas spotkać w najbliższym czasie! 

Wsparcie recepcji hotelowej

Niesłabnącą popularnością na targach cieszy się kiosk hotelowy, który jest doskonałym wsparciem recepcji. Z jego pomocą Goście z powodzeniem przeprowadzą meldunek wraz z wydaniem karty lub kodu do pokoju. To nieocenione wsparcie recepcji w godzinach natężonego ruchu, podczas check-in grupy zorganizowanej lub w nocy. Po zakończonym pobycie, kiosk ułatwi z kolei szybki check-out z podsumowaniem rachunku oraz płatnością. Ale to nie jedyne rozwiązanie wspierające recepcję, które prezentowaliśmy na stoisku targowym. Każdy odwiedzający nasze stoisko miał również możliwość przetestowania Elektronicznej Karty Meldunkowej, która na targach w 2018 roku zdobyła nagrodę „The best of WorldHotel”. 

Targi EuroGastro & WorldHotel

Obniż koszty prowadzenia działalności

Opłaty związane ze zużyciem energii i mediów są drugą największą pozycją, zaraz po kosztach personelu, które ponoszą przedsiębiorstwa w branży hotelarskiej. Dlatego warto postawić na rozwiązania wprost przynoszące oszczędności na tym polu, takie jak Automatyka Hotelowa. Wszyscy odwiedzający targi i stoisko LSI Software mogli przekonać się jak działa ten system w praktyce. Reagowanie na status zajętości pokoju i odpowiednie włączanie lub wyłączanie ogrzewania, klimatyzacji czy oświetlenia może przynieść oszczędności w kosztach energii nawet do 30%. Co więcej, w połączeniu z hotelowym systemem PMS jest to kompletne narzędzie do zarządzania obiektem hotelowym przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego komfortu Gościom. 

Gdzie jeszcze można nas spotkać w pierwszym półroczu?

Targi EuroGastro & WorldHotel to bez wątpienia największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce. Jednak dla wszystkich tych, którzy nie mieli możliwości uczestnictwa w tej edycji mamy dobrą wiadomość – już wkrótce będzie można spotkać team LSI Software podczas Kongresu Hotel Management, który odbędzie się 6 czerwca w Hotelu Senator w Dźwirzynie. Zaprezentujemy tam nie tylko oprogramowanie dla branży hotelowej, ale weźmiemy również udział w debacie eksperckiej dotyczącej automatyki i robotyki hotelowej, a na naszym stoisku towarzyszyć nam będą Roboty Pudu. Do zobaczenia!