Targi HORECA/GASTROFOOD 2022 − podsumowanie wydarzenia
Dowiedz się więcej

16-18 listopada w EXPO Kraków odbyło się jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce – Targi HORECA/GASTROFOOD. Nie mogło nas tam zabraknąć! Przez 3 dni prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania dla hoteli i gastronomii, odpowiadaliśmy na Wasze pytania i dyskutowaliśmy o aktualnej sytuacji w branży HoReCa. Poniżej przedstawiamy relację z wydarzenia. 

Automatyzacja w hotelarstwie

Wszyscy, którzy odwiedzili nas na tegorocznych targach HORECA/GASTROFOOD mieli okazję, aby osobiście zapoznać się z naszymi systemami, które usprawniają funkcjonowanie hoteli oraz pomagają przedsiębiorcom lepiej radzić sobie z trudną sytuacją w branży. W tym roku naszym tematem przewodnim była automatyzacja w hotelach. Opowiadaliśmy m.in. Automatyce Hotelowej, dzięki której można efektywniej zarządzać energią, a tym samym zredukować koszty utrzymania obiektu, obniżyć rachunki za prąd i zwiększać oszczędności co obecnie jest kluczową kwestią dla wielu hotelarzy.  

Rozmawialiśmy również na temat sposobów radzenia sobie z brakami kadrowymi. Prezentowaliśmy rozwiązania, które pozwalają na nowoczesną obsługę Gości bez kontaktu z recepcją. Osoby, które odwiedziły nasze stoisko, zapoznawały się m.in. z kioskiem samoobsługowym, dzięki któremu Gość może się samodzielnie zameldować czy też sprawdzić ofertę hotelu. Kiosk świetnie sprawdza się w obiektach z niewielką liczbą recepcjonistów, a także pozwala prowadzić hotel bezobsługowy.  

targi horeca gastrofood

Roboty wspierają hotelarzy

Po hali targowej jeździły również nasze innowacyjne Pudu Roboty, które są doskonałym wsparciem dla personelu. Gwiazdą eventu była BellaBot, czyli sympatyczny robot dostawczo-odbiorczy przypominający kształtem kota. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję, aby pogłaskać Bellę za uchem oraz zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie na social media. Wielu chętnym opowiadaliśmy o jej zaawansowanych funkcjach, dzięki którym potrafi np. sprawnie poruszać się w tłumie czy też omijać przeszkody. Sprawiają one, że może być doskonałym dostawcą zamówień do stolików w hotelowej restauracji czy też dystrybutorem materiałów promocyjnych w recepcji. 

Na targach HORECA/GASTROFOOD nie zabrakło również robota KettyBot, który podobnie jak Bella przechadzał się po całej hali EXPO. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć, że jest to doskonały robot-marketer. Na wbudowanym, dużym ekranie może wyświetlać filmy czy też animacje z ofertą obiektu, a jego półki są stworzone do rozwożenia ulotek ze specjalną ofertą lub powitalnych upominków dla Gości.  

Nowe sposoby komunikacji z Gośćmi

Podczas wydarzenia nie zabrakło również dyskusji o znaczeniu innowacyjnej komunikacji z Gośćmi. Osoby, które odwiedziły nasze stoisko mogły przetestować działanie naszej nowej aplikacji Roomio, która podnosi standard obsługi Gości. Za jej pośrednictwem można się zdalnie zameldować i wymeldować, łatwo i szybko zarezerwować usługi dodatkowe, zamówić sprzątanie pokoju czy też skontaktować się z personelem przez czat. Omawialiśmy też jeden ze sposobów na zwiększenie zysku obiektu poprzez zautomatyzowaną komunikację z Gośćmi przez e-mail i SMS, na którą pozwala nasz system Marketing Automation. 

targi horeca gastrofood

Premiera tAPP Gastro

Co więcej, tegoroczna edycja targów HORECA/GASTROFOOD była dla nas szczególna, ponieważ po raz pierwszy zaprezentowaliśmy nowy produkt LSI Software tAPP Gastro. To system chmurowy do łatwiejszego zarządzania i szybszej sprzedaży w gastronomii. Odwiedzający nasze stoisko mogli sprawdzić, jak działa oraz przekonać się, dlaczego trzymanie danych lokalu w chmurze jest bezpieczne, a dostęp online do programu zapewnia wygodę i oszczędność. 

Do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska! Targi HORECA/GASTROFOOD były dla nas kolejnym, inspirującym wydarzeniem, podczas którego mogliśmy się z Wami spotkać. Cieszymy się, że dzięki naszym systemom i aplikacjom praca kolejnych obiektów i lokali będzie sprawniejsza.  

Pomimo że targi dopiero minęły, nie zwalniamy tempa zapraszamy na jedno z najważniejszych spotkań hotelarzy XVI Forum PROFIT HOTEL® 2022, które odbędzie się już 5 grudnia w Crowne Plaza Warsaw The HUB. Do zobaczenia!