Tropikalny raj w centrum Polski - Binkowski Resort

Dowiedz się więcej

Binkowski Resort to hotel z aquaparkiem, który wyróżnia się na tle innych tego typu obiektów w Polsce. To wyjątkowe miejscem w skali kraju, w którym każdy poczuje się jak na słonecznej wyspie. Na powierzchni blisko 11,5 tysiąca metrów kwadratowych można wypocząć wśród bogatej egzotycznej roślinności. Aż 100 palm znajdujących się w hali basenowej świetnie oddają charakter tropików. Największe z nich mają nawet 7 metrów! Możliwość utrzymania egzotycznej flory, nawet przy niskich temperaturach, to zasługa całkowicie przeszklonej powłoki hali parku wodnego. Także rozsuwanego dachu, który waży prawie 300 ton. To pierwszy obiekt w Polsce z tak innowacyjnym rozwiązaniem. Natomiast przy temperaturach powyżej 25 stopni kąpać i opalać się można pod gołym niebem.

Binkowski Hotel

Poza basenami tropikalnymi w skład resortu wchodzi również 4-gwiazdkowy hotel. Oferuje gościom ponad 140 komfortowych pokoi i apartamentów. Binkowski hotel proponuje swoim gościom także wiele masaży oraz zabiegów pielęgnujących w gabinetach SPA. Znajdziemy tam także dwie restauracje – Glamour i Rodzinną. Restauracja Glamour skierowana jest do znawców kuchni regionalnej, jak i tych mających doświadczenia z kulinariami. Rodzinna natomiast jest skrojona pod potrzeby najmłodszych. Oferuje im pyszne, wartościowe potrawy oraz mnóstwo atrakcji, dzięki którym dzieci nie będą narzekać na nudę.

Oferty specjalne

Kompleks oferuje również specjalne, tematyczne pakiety pobytowe. Takie jak Wakacje z basenami tropikalnymi, Jesień w Binkowski Resort czy Wspaniałe chwile dla dwojga z basenami tropikalnymi. Urlop w Binkowski Resort pozwala odpocząć od codzienności i daje możliwość pełnej regeneracji.  

Uzupełnieniem oferty są zabiegi SPA wykonywane przez profesjonalną kadrę oraz wieczory saunowe. Codziennie odbywają się one w strefie Binkowski Wellness. Co ciekawe pod koniec tego roku strefa ta zostanie rozwinięta. Tym samym zostanie stworzony jeden z największych kompleksów saun w Europie. W jego skład wchodzić będzie sauna na 130 osób, która będzie przeszklona 8-metrową ścianą z widokiem na panoramę Kielc. Także inne sauny: sucha InfraRed, chlebowa, świętokrzyska, parowa kwiatowa, parowa ziołowa oraz HammalRassul. Zwieńczeniem strefy będzie basen letni na tarasie na wysokości 20 metrów. Goście zobaczą z niego widok na rezerwat Kadzielnia i górę Karczówkę – wizytówki Kielc.

Binkowski Resort Hotel Spa Tropikalne baseny

Współpraca z LSI Software

Codzienną pracę zarówno hotelu, restauracji jak i części basenowej wspiera system POSitive HospitalityJest to modułowe rozwiązanie, które może być dostosowane do różnego rodzaju obiektów oraz stale rozbudowywane o nowe funkcjonalności. Dzięki temu nie są wymagane skomplikowane integracje systemów do obsługi różnych gałęzi działalności. Zależało nam na systemie, który pozwalałby nam mieć pełną kontrolę nad wszystkimi częściami naszego kompleksu i na efektywny sposób zarządzania nimi, a także spełniać oczekiwania naszych gości. Dlatego zdecydowaliśmy się na system od LSI Software”.  mówi Joanna Binkowska z Binkowski Resort. Poza systemem do obsługi części hotelowej i restauracyjnej, w obiekcie został również wdrożony system POSitive ESOK, który jest specjalnie zaprojektowany dla obiektów rekreacyjno-sportowych. Zapewnia nie tylko szybką sprzedaż biletów i karnetów. To także możliwość rozliczania usług dodatkowych np. restauracyjnych oraz współpraca z systemami kontroli dostępu.

Jeszcze lepsza obsługa Gości

W najbliższym czasie w obiekcie zostanie wdrożony system Automatyki Hotelowej. Znacząco podniesie on poczucie bezpieczeństwa zarówno Gości, jak i personelu. Dzięki Automatyce Hotelowej komunikacja z obsługą jest płynna, co znacznie wpływa na komfort pobytu i zadowolenie Gości. Dodatkowo w sytuacjach awaryjnych pozwala na błyskawiczne reagowanie. Co więcej – dzięki centralnemu sterowaniu urządzeniami w porozumieniu z programem hotelowym możliwe jest ograniczenie zużycia energii nawet o 30%. 

 

Binkowski Resort znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w centralnej Polsce. Od największych polskich miast takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin można dojechać samochodem w około 2,5h. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego tropikalnego raju i sprawdzenia jak w praktyce działają systemy dostarczane przez LSI Software.